Maassluis, 18. november 2020 – Oktoobris teatas Lely uuest andmeplatvormist Lely Horizon. Eesmärgiga ühendada kõik Lely tooted selle platvormiga, tutvustab Lely nüüd Cloud Connecti söödatõukuri Juno ja sõnnikuroboti Discovery 120 Collector jaoks. Cloud Connect pakub kasutajatele suuremat kontrolli ja paremat ülevaadet oma Juno ja Collectori toimimise kohta.

Loomadega seotuse tõttu muutub keskkond, kus robotid tegutsevad, pidevalt. Cloud Connect saadab teate, kui söödatõukuri või sõnnikuroboti olek ootamatult muutub. Tänu sellele saavad kasutajad olla kindlad, et nende lehmadele on alati sööt ette lükatud ja nad kõnnivad puhtal põrandal.

Kuidas see töötab
Lely Juno ja Discovery 120 Collector jagavad oma olekut Lely Cloudiga laudas oleva wifi-võrgu kaudu. Niipea kui esineb mistahes ootamatu olukord, saab kasutaja oma nutitelefonis teate rakenduses Lely T4C InHerd Signals – selle vahetab peagi välja Lely Horizon. See muudab võimalikuks kiiresti reageerimise.

Selle Cloudiga ühenduse sisseviimine on esimene samm Lely Juno ja Discovery Collectori kaughoolduse ja veaotsingu väljatöötamisel. See aitab suurendada töökindlust ja vähendada hoolduskulusid.

Cloud Connect on tänase seisuga saadaval söödatõukuri Juno viimase põlvkonna ja kõigi tarkvaraga T4C sõnnikurobotite Discovery 120 Collector jaoks. Lisateabe saamiseks võtke ühendust oma kohaliku Lely keskusega.

Kontsernist Lely
1948. aastal asutatud Lely suunab kõik oma pingutused põllumajanduses jätkusuutliku, kasumliku ja nauditava tuleviku loomisse. Lehmale keskendudes töötab ettevõte välja tipptasemel robootikat ja andmesüsteeme, mis parandavad piimafarmides loomade heaolu, paindlikkust ja toodangut.

Lely on olnud üle 25 aasta automaatsete lüpsisüsteemide müügi ja hoolduse liider piimakarjakasvatajate järjestikuste põlvkondade jaoks kogu maailmas. Iga päev inspireerib Lely oma töötajaid pakkuma klientidele uuenduslikke lahendusi ja olema pika aja jooksul nõu ja tuge pakkuv usaldusväärne partner. Oma Madalmaades asuva peakontori ja spetsiaalsete kohandatud müügi- ja tugiteenuse pakkumiseks mõeldud Lely keskuste üleilmse võrgustikuga Lely Group tegutseb rohkem kui 45 riigis ja annab tööd umbes 1600 inimesele.

Lisateavet leiate aadressilt www.lely.com või [email protected]