LELY ASTRONAUT A5

Lely Astronaut A5 uus tase robotlüpsmises

Lehma ja masina vahelise suhtluse jälgimine ja paljudelt farmeritelt saadud tagasiside viis süsteemi loomiseni, mis kombineerib end tõestanud lüpsipõhimõtted enneolematu töökindluse, kasutuslihtsuse ja kulutõhususega.

Uus A5 lüpsirobot tagab stressivaba lüpsmise nii farmeritele kui ka nende lehmadele.

Uus tase lehmadele pakutavas mugavuses ja kasutuslihtsuses

Meie Lelys leiame, et terved ja stressivabad lehmad annavad rohkem piima. On tõendatud, et lehmad tunnevad end mugavalt ja pakuvad head tootlust Lely laudakeskkonnas, kus on tagatud lehmade vaba liikumine, I-flow funktsioon ja ruumikad lüpsilatrid.

A5-ga on lehmadele pakutava mugavuse taset veelgi suurendatud uue hübriidkäpa lisamise kaudu, mis on vaikne, kiirem, energiasäästlik ja täpsem, tagades nii ühtlase lüpsmise. Lüpsmise ajal lehma kõigile liigutustele viivitamatult järgides ning udara lähedusse jäädes parandab see kiiresti oma asendit mis tahes ootamatute liigutuste korral. See tagab kiire ja põhjaliku lüpsiprotsessi, isegi mullikate puhul.

Uue nisa tuvastamise süsteemiga (Teat Detection System, TDS) on lüpsmisjärgset nisa pihustamist parandatud udara pihustamiseelse eelskannimisega, tagades nii optimaalse udarahügieeni ja piirates saastumisohtu.

Ümber kujundatud intuitiivne kasutajaliides muudab automaatse lüpsmise kõigile arusaadavamaks. Ühel lehel on saadaval kõik asjakohased andmed: alates lehma esmakordsest lüpsmisest kuni igapäevase hoolduseni. Ühe hiireklõpsu kaugusel on kõik kiirtoimingud, nagu sööda jaotamine, konkreetse lehma marsruudi määramine ja igapäevased hooldusülesanded. Astronaut A5 on kavandatud tipptasemel kasutatavuse, juurdepääsetavuse ja hooldatavuse pakkumiseks.

Märkimisväärne investeeringutasuvus ja end tõestanud töökindlus

Lely on kogu süsteemi ümber kavandanud, et saavutada oluliselt madalam kulu toodetud piima kg kohta. Korraldati ulatuslik üleilmne katseprogramm laiapõhjalises temperatuurivahemikus, kus osales üle 30 kliendi ja mis hõlmas üle 2 miljoni lüpsmise, et tagada veatu toimimine kõigis oludes. Kõigis katsetes vähendati pesuaine-, vee- ja elektritarbimist kuni 20% võrra. Investeeringud kiire ja hõlpsa hooldamise tagamiseks ning kvaliteetsete komponentide kasutamine vähendas samuti oluliselt hoolduskulusid. Koos tõhususe suurenemisega on see väga töökindel ja hooldussõbralik kavand suutnud samuti tagada enneolematu investeeringutasuvuse.

Põhineb farmerite vajadustel

Uus lüpsirobot Astronaut A5, mis ühildub samuti mudeliga A4, vastab ideaalselt Lely nägemusele. Tõesti, Alexander van der Lely tunneb uhkust, et tal on võimalik käesolev uus ja revolutsiooniline toode turule tuua: „Lehma lüpsmine ei ole olnud kunagi nii lihtne ja mugav farmeri ja lehma jaoks. Astronaut A5 aitab kaasa meie eesmärgile muuta farmerite elud lihtsamaks ja nende äritegevus edukamaks ning tagada helge tulevik nende enda ja nende perekondade jaoks. Just sellel põhjusel kuulasime farmereid kogu tootearendusprotsessi vältel ning katsetasime põhjalikult Lely Astronaut A5-e farmeritega üle kogu maailma. Nagu meie kõigi toodete puhul, määravad just nemad uue Astronauti edukuse.”

Kättesaadavus turul

Lely Astronaut A5 on alates tänasest kättesaadav kõigis meie Lely Centerites üle kogu maailma. Lisateabe saamiseks võivad farmerid võtta ühendust oma kohaliku Lely Centeriga.

Lüpsiroboti juhtimisest ja karjahaldustarkvarast:

T4C In Herd

Lely T4C InHerd võimaldab farmeril kontrollida asju, mis vajavad tema tähelepanu kõige rohkem. See aitab farmeril tegutseda täpselt, kuna teda juhitakse tegema õigeid asju, õigel ajal ja õiges kohas. See on talus karjaga seotud igapäevaste…

Rohkem infot

  • Loodud lehma ja piimatootjate vajaduste täitmiseks.
  • Lehmade vaba liikumise puhul otsustab lehm ise, millal ta sööb, joob, lamab ja end lüpsta laseb.
  • Andurid tuvastavad andmeid, T4C esitab teavet.
  • Avastage lüpsmise uue taseme võimalusi.