Iga päev kujundame me oma otsuste ja tegemistega tulevikku nii endale, kui ka oma ettevõtetele. Iga päev on areng, mis moodustab tagasi vaadates meie mineviku, ajaloo. Väärtused aitavad meil teha oma otsuseid ja planeerida homset. Olulisteks väärtusteks on inimesed, usaldus, hoolivus. Meie oleme nendest väärtustest lähtunud ning hoiame neid ka edaspidi.
Teiega koos töötades on meile oluline leida koos lahendus, mis on sobiv Teie tootmisele, et saaksite majanduslikult saavutada püstitatud eesmärke. OÜ Linery pakub terviklahendusi lihaveiste kui ka piimaveiste farmidele. Samuti pakume seadmeid puiduhakke tootmiseks ja küttelahendusteks.

Meie tugevuseks on kvaliteetsed ja maailmas tuntud kaubamärgid Lely, Bauer, BMsilo, Heizomat jt, mis on pälvinud usalduse Eesti põllumajandustootjate seas. Nii näiteks Eesti esimene Lely lüpsirobot lüpsab AS-s Pakar juba aastast 2006. Kõigi seadmetega käib kaasas meiepoolne konsultatsioon, projekteerimine, seadmete paigaldus ning hooldus meie kogemustega spetsialistide poolt.

Lugupidamisega

Linery OÜ