Lely Vector

Optimaalne paindlikkus − söötmisel ei tunta kompromisse

Lehmade söötmine on oluline osa igapäevasest laudaelust- See on teil meeles kogu päeva. Lely Vectori automaatne söötmissüsteem aga võimaldab teil lehmade söötmisele tähelepanu pöörata kord kolme päeva jooksul! Lisaks annab Vectori süsteem täieliku vabaduse söötmisstrateegia valiku osas. Lahendus sobib ideaalselt kõikidele farmidele ning pakub paindlikkust, kui peate tegema kohandusi tulevase laienemise tarbeks.

Värske sööt − mitu korda päevas

Teie raha tuleb lehmadelt ning seepärast väärivad nad samasugust sööta, nagu te enda sööki sooviksite: korralikult mõõdetud värske sööt otse köögist. Lely Vectori süsteem võimaldab anda värsket sööta 24 tundi ööpäevas. Sööt antakse lehmadele ette mitu korda päevas. (Aga see ei ole veel kõik; kuna segisti täidetakse vaheldumisi väikeste tükkidega erinevatest söötadest, lüheneb vajalik segamisaeg oluliselt).

Kõrgeim tulu söötmisse tehtud investeeringutelt

Loomakasvatuses muutub finantstulemuste seisukohast järjest olulisemaks viis, kuidas konkreetne piimakarjakasvataja marginaale juhib. Järjekindlalt söödetud lehmad on tervemad ning kui suureneb kõikide lehmade söömus, tähendab see paremaid tootmistulemusi ka hierarhias madalamal olevatele lehmadele. Pidev värske sööt vähendab jääke, mis tähendab aga tõhusamat koresöödakasutust.
Lisaks saate olulise energia kokkuhoiu.

Meie mõtleme teie tulevikule

Me näeme ette piimandussektorit, kus üks inimene suudab hoolt kanda kahe miljoni liitri piimatoodangu eest aastas. Meie investeeringud uurimis- ja arendustegevusse keskenduvad selle eesmärgi saavutamisele loomasõbralikul viisil (robotlüpsi alusepanijatena oleme muutnud traditsioone põllumajanduses). Vastuseks kasvavale nõudlusele leida säästlikum lahendus piimafarmi tänase päeva kõige ajamahukamale tööülesandele, söötmisele, oleme välja töötanud meetodi lehmade söötmiseks väikseima võimaliku tööjõukuluga.

See on Lely

Aasta aasta järel arendame me nii oma organisatsiooni kui ka tootevalikut ühe ja ainsa eesmärgiga; tagada farmeritele kogu maailmas parem tulevik.

Veel lahendusi söötmise tõhustamiseks :

Lely Juno söödasättija

On üldteada, et sage söötmine toob kaasa suurenenud sööda tarbimise ja kõrgema piimatoodangu. Lisaks on sagedasel söötmisel positiivne mõju lehmade tervisele. Kuid tööjõud on tihtilugu piiravaks faktoriks püüdlustes tagada loomade…

Rohkem infot

Täiendavaks söötmiseks :

Lely Cosmix

Jõusöödakiosk Lely Cosmix annab täpset teavet lehmade poolt tarbitava söödakontsentraadi kulu kohta. Madala ja kõrge toodanguga lehmade toiduratsiooni tasakaalustamiseks kasutatakse täiendavaid söödaseadmeid või jagatakse loomadele,kes…

Rohkem infot

  • Optimaalne paindlikkus − söötmisel ei tunta kompromisse
  • Värske sööt − mitu korda päevas
  • Kõrgeim tulu söötmisse tehtud investeeringutelt