Maassluis, 9. november 2020 – Lely tutvustab automaatse söötmissüsteemi Lely Vector uut söödahaaratsit. Söödahaarats ripub söödaköögis ja seda kasutatakse segamis- ja söötmisroboti laadimiseks kuni 98%lise täpsusega. Uus disain parandab söödahaaratsi kopa funktsionaalsust, pikendab kasutusaega ja vähendab hoolduskulusid.

Täiustatud funktsionaalsus
Söödakopa uus kuju tagab selle parema sulgemise. Väiksemõõduliste söödatüüpide, nagu näiteks terade, kontsentraatide ja muude lahtiste söödatoodete kaod on nüüd minevik. See tagab ka söödaköögi puhtamana püsimise. Söödahaaratsi kopas oleva kaabitsasüsteemi uus geomeetria parandab laadimise täpsust, kuna see kraabib kogu sööda kopast välja. Lisaks on teinud Lely kättesaadavaks uued haaramishambad, mis laadivad tõhusamalt pikki söödakomponente.

Lely Vector – Veehouder Molenaar Aarlanderveen

Pikem kasutusaeg
Uue söödahaaratsi kopp on valmistatud täielikult roostevabast terasest. Sama kehtib kõikide osade kohta, mis söödaga kokku puutuvad. See hoiab ära sööda happeliste vedelike põhjustatud kulumisjäljed. Ka sulgemis­mehhanismi köis on asendatud roostevabast terasest ketiga. See vähendab hooldustöid 10-aastase kasutusaja jooksul rohkem kui 90%.

Lely Vector – Veehouder Molenaar Aarlanderveen

„Kõik täiustused aitavad kaasa pikema kasutusaja, madalamate hoolduskulude ja söödahaaratsi suurema usaldusväärsuse saavutamisele,“ ütles Lely lauda- ja söötmistoodete vanemtootejuht Teus de Jong. „Me arendame pidevalt oma söödaköögi kontseptsiooni, kuna meie lahendus on automaatse söötmise puhul kõige paindlikum, tõhusam ja ohutum.“

Uus söödahaarats vahetab välja praeguse ja on saadaval ka olemasoleva Vectori kasutajatele selle uuele tasemele viimiseks. Lisateabe saamiseks võtke ühendust oma kohaliku Lely keskusega.

Lely Vector – Veehouder Molenaar Aarlanderveen

Kontsernist Lely
1948. aastal asutatud Lely suunab kõik oma pingutused põllumajanduses jätkusuutliku, kasumliku ja nauditava tuleviku loomisse. Lehmale keskendudes töötab ettevõte välja tipptasemel robootikat ja andmesüsteeme, mis parandavad piimafarmides loomade heaolu, paindlikkust ja toodangut.

Lely on olnud üle 25 aasta automaatsete lüpsisüsteemide müügi ja hoolduse liider piimakarjakasvatajate järjestikuste põlvkondade jaoks kogu maailmas. Iga päev inspireerib Lely oma töötajaid pakkuma klientidele uuenduslikke lahendusi ja olema pika aja jooksul nõu ja tuge pakkuv usaldusväärne partner. Oma Madalmaades asuva peakontori ja spetsiaalsete kohandatud müügi- ja tugiteenuse pakkumiseks mõeldud Lely keskuste üleilmse võrgustikuga Lely Group tegutseb rohkem kui 45 riigis ja annab tööd umbes 1600 inimesele.

Lisateavet leiate aadressilt www.lely.com või [email protected].